Finanční poradce Eva Varnušková , Havířov

Mějte své finance pod kontrolou.

Postžirový účet

Moderní běžný účet pro vedení osobních i rodinných financí. Založit postžirový účet můžeme v pohodlí u Vás doma, nemusíte chodit do pobočky banky či na poštu.

Zdarma k účtu Maxkarta - mezinárodní karta VISA Electron, možnost výběru hotovosti z bankomatů u nás i v zahraničí i na kterékoliv z 3300 pošt. Maxkarta je zdarma pojištěna proti ztrátě a zneužití, pro případ trvalé invalidity držitele následkem úrazu nebo smrti úrazem.

Slevy na pohonné hmoty - Slevu ve výši 0,40Kč za každý litr pohonných hmot načerpaných v síti čerpacích stanic Čepro EuroOil, získá každý klient Poštovní spořitelny v případě platby platebními kartami.

Elektronické bankovnictví a příchozí platby ve všech tarifech zdarma.

MINI - účet pro děti od 0 do 15 let, od 10 let Maxkarta zdarma, možnost získat slevovou kartu ISIC-SCHOLAR. Vedení účtu a výpisy zdarma.

JUNIOR - účet pro mladé 15 - 26 let se zvýhoděnou úrokovou sazbou a minimálními poplatky. Vedení účtu zdarma. Možnost obsluhy účtu prostřednictvím mobilu či PC. Vydání slevové karty Euro<26 zdarma. Po dosažení plnoletosti k dispozici úvěrové produkty.

KLASIK - základní varianta pro nenáročného klienta. Zřízení účtu včetně zasílání elektronických výpisů zdarma. Možnost vydání mezinárodní slevové karty ITIC zdarma.

PLUS - jeden paušál, maximální sortiment služeb. Vydání Maxkarty až pro tři osoby zdarma. Zřízení a vedení povoleného přečerpání účtu, elektronické bankovnictví, Eurokonto pro fyzické osoby - to vše zdarma.

SENIOR - zvýhodněný program pro klienty starší 55 let, kterým je na postžirový účet bezhotovostně převáděn důchod. Elektronické bankovnictví, povolené přečerpání účtu, spořící vkladový účet a termínovaný vklad zdarma. Zvýhodněné poplatky za vybrané transakce.

HANDICAP - maximálně zvýhodněný účet pro zletilé fyzické osoby, které jsou držiteli průkazu mimořádných výhod (TP, ZTP, ZTP/P).

 
Stavební spoření, úvěry, hypotéky, půjčky, penzijní připojištění, pojištění osob a majetku, pojištění veterinárních nákladů.